Victron MEGA-fuse Ceramic Fuse 500A/80V (5 pcs) - CIP138500020
TAXES INC.
  • The pack includes: 5 Units
  • Amperage : 200A
  • Voltage : 80V
  • Voltage drop: 80mV
  • Impedance: 0,106mΩ
The product photograph is for illustrative purposes only and may not match the actual product.
Producto disponible para la venta
Finance your purchase with Cetelem
GTIN: 8719076061762 Reference: CIP138500020 Categories: , ,
Details of the Victron MEGA-fuse Ceramic Fuse 500A/80V (5 pcs) - CIP138500020
Victron MEGA-fuse Ceramic Fuse 500A/80V
Victron MEGA-fuse Ceramic Fuse 500A/80V CIP138500020 Datasheet
See Victron MEGA-fuse 500A/80V Ceramic Fuse technical datasheet