Busbar Victron 150A 4P + cover - VBB115040020
TAXES INC.
Maximum current: 150 A
Voltage: 70 VDC
Weight: 0,2 kg
Dimensions: 45 x 152.4 x 31.8 mm
Producto disponible para la venta
Finance your purchase with Cetelem
GTIN: 8719076052197 Reference: VBB115040020 Categories: ,
Details of the Busbar Victron 150A 4P + cover - VBB115040020
Victron 150A 4P busbar + cover - VBB115040020 for high current distribution which also provides connections for batteries and/or DC equipment.
Also available in 6P: Busbar Victron 150A 6P + cover - VBB115060020
Datasheet Busbar Victron 150A 4P + cover - VBB115040020
See Busbar Victron 150A 4P + cover datasheet