Victron MEGA-fuse 400A/80V Ceramic Fuse (5 pcs) - CIP138400020
TAXES INC.
  • The pack includes: 5 Units
  • Amperage : 400A
  • Voltage : 80V
  • Voltage drop: 80mV
  • Impedance: 0,128mΩ
The product photograph is for illustrative purposes only and may not match the actual product.
Producto disponible para la venta
Finance your purchase with Cetelem
GTIN: 8719076061748 Reference: CIP138400020 Categories: , ,
Details of the Victron MEGA-fuse 400A/80V Ceramic Fuse (5 pcs) - CIP138400020
Victron MEGA-fuse Ceramic Fuse 400A/80V
Datasheet Victron MEGA-fuse 400A/80V Ceramic Fuse - CIP138400020
See Victron MEGA-fuse 400A/80V Ceramic Fuse technical datasheet